Organizacja show

organizacja-show

Pokazy mody to nie tylko ubrania. Oczywiście, ubrania są najważniejsze, bo tak naprawdę to ich dotyczy całe to show za kilkadziesiąt tysięcy złotych (a czasem i więcej). Aby zaprezentować dobrze ubrania nie wystarczy jedynie ubrać w nie modelki i kazać im się przespacerować po wybiegu, robiąc przystanek i obrót w konkretnym miejscu. Tak jak wspomniałam pokaz mody to show – show z ubraniami, z makijażami, fryzurami, odpowiednią aranżacją i oczywiście muzyką. Świetną muzyką o porządnej jakości dźwięku.

Muzyka towarzyszy całemu pokazowi mody. Słychać ją na backstage’u, słychać podczas samego pokazu, słychać na bankiecie często odbywającym się po pokazie. Na dobrym pokazie muzyka nie może być byle jaka – musi brzmieć tak, by nawet wybredny audiofil był z niej zadowolony.

Najlepszą jakoś dźwięku zapewnią odpowiedniej jakości produkty high-endowe. Wiadomo, że projektantów nie stać na zakup audiofilskiego sprzętu za kilkadziesiąt tysięcy złotych, tylko po to, by obstawić nim jakiś pokaz. A nawet jeśli stać, to rzadko który projektant odczuwa potrzebę zaopatrywania się w amplitunery, wzmacniacze i inne muzyczne bajery. Wystarczy mu, gdy zna kogoś, kto jest w stanie taki sprzęt na pokaz mody wypożyczyć.

Post Author: Zośka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *