Moda na podkreślone usta

moda na podkreślone usta

Mody są różne. Moda na określony fason, określony kolor, na dany fason obuwia, na markę, na zdrowe jedzenie, na gotowanie, na szydełkowanie, na muzykę jazzową – jednym słowem na wszystko. Jako makijażystka zajmująca się make-upem każdego dnia dobrze wiem, że i w tej branży co jakiś czas przewija się nowa moda.

Jakiś czas temu w makijażu bardzo modne było „smokey eye” czyli tzw. przydymione oko. Do tej pory ten trend się utrzymuje, jednak w zbliżającym się sezonie najważniejsze będą usta. Usta w mocnym, zdecydowanym kolorze święciły będą tryumfy na wybiegach, imprezach, spotkaniach towarzyskich, w kawiarniach i środkach komunikacji miejskiej. Zwróćcie uwagę na ilość kobiet z mocno pomalowanymi ustami – na pewno będzie duża.

Moda na zaakcentowane usta właśnie się zaczyna. Tego typu makijaży wykonuję przynajmniej kilka dziennie, a towarzyszy mi przy tym jak zawsze moja ulubiona muzyka o najwyższej jakości dźwięku, wydobywająca się z naprawdę przyzwoitej klasy sprzętu audio. Muzyka pozwala mi się zrelaksować, co sprawia, że makijaże wychodzące spod mojej ręki są naprawdę perfekcyjne. Tym razem perfekcyjne są oczywiście usta. Idealnie obrysowane kredką i wypełnione pasującą odcieniem pomadką.

Post Author: Zośka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *